23 марта 2018
Годинники - це той самий аксесуар, з якого починається стиль успішного чоловіка. Саме наручний годинник є одним з показників, за якими визначається рівень успішності. Тому вибір дорогих брендових наручних годинників досить відповідальне і кропітке заняття, яке вимагає певних знань про те, які бувають механізми їх роботи, яким брендам-виробникам варто довіряти і які стилі дизайнів нині в тренді.
Електронні, кварцові і механічні годинники - в чому відмінність їх роботи? Механічні наручні годинники функціонують за рахунок спіралеподібної пружини. Головним її недоліком є нерівномірне розкручування, яке може привести до збою показуваного часу. Кварцові годинники працюють на батарейці, тому коректне їх функціонування залежить від її свіжості і заряду. Відхилення по часу, при хорошій батареї, може становити у кварцових годинниках близько 15 хвилин в місяць. Різниця у вартості по кварцовим і механічним механізмам значна, це обумовлено тим, що механічні годинники збираються руками, а кварцові - автоматикою.
Годинникові механізми
Виробники різних брендів презентують широкий асортимент чоловічих наручних годинників. Як не загубитися в цьому різноманітті пропозицій і обрати варту уваги річ?
Первинний вибір моделі наручних годинників полягає у визначенні матеріалу ремінця. Тут можливі два варіанти: металевий або шкіряний. Шкіряні ремінці, безперечно, виглядають дуже стильно і модно, але їх зносостійкість значно менша металевих. Мінуси шкіряного ремінця: поява дрібних тріщин; мінуси металевого - кріплення, яке дуже часто виходить з ладу.
Матеріал, з якого зроблений ремінець чоловічих наручних годинників - дуже важлива складова, якій варто приділити увагу при їх виборі. Найбільш поширені матеріали, які використовуються для їх виробництва - це алюміній, нержавіюча сталь, титановий сплав, латунь, пластик та інші. Недорогий сегмент годинників складають в основному з алюмінію, більш елітний - з титанового сплаву і нержавіючої сталі.
Скло, що закриває годинниковий механізм - не менш важлива деталь наручних годинників. Для виробництва годинників різної цінової категорії використовується кришталь, сапфір, мінеральне скло і пластик.
Скло, що закриває годинниковий механізм - не менш важлива деталь наручних годинників.
Рейтинги брендів часових виробників вельми відносна і навіть суб'єктивна річ. Складають їх найчастіше різноманітні тематичні видання, виходячи з популярності бренду, його престижності, товарообігу і якості продукції. Безперечними лідерами-виробниками, які завжди на слуху у всіх споживачів, навіть тих у кого годинників подібного рівня ніколи не було: Rolex, Cartier, Omega, Patek Philippe, Swatch, Breguet, TAG Heuer, Longines, Chopard. Менш популярні, але також заслуговують на увагу: Vacheron Constantin, Jaeger-LeCoultre, Blancpain, Ulysse Nardin, Audemars Piguet, Hublot і Piaget. Щоб визначитися з вибором виробника годинників, треба бути обізнаним з історією роботи брендів і мати хоча б загальне уявлення про те, як вони працюють і що розробляють.
Швейцарський наручний годинник - це статус
Patek Philippe
Компанія була створена в 1839 році - це швейцарський виробник, який випускає механічний годинник найвищого класу. Patek Philippe виробляє хронометри в обмежених кількостях, випускаючи щорічно не більше 16 000 примірників. Цикл виробництва однієї одиниці займає 9 місяців. Найпопулярнішою моделлю цього бренду прийнято вважати Calibri-89 - це один з найскладніших механізмів у світі годин, який зібраний з 1 728 частин і має 36 функцій.
Vacheron Constantin
Ця торгова марка вважається однією з найбільш люксових у світі. Носять таку модель годинника тільки найзаможніші люди, які підтверджують тим самим свій статус багатої людини. Доступні цінові пропозиції - це не про цю компанію. Вартість годинника цього бренду стартує від 9 000 доларів. Годинникові механізми створюються під індивідуальні вимоги замовників, використовуючи при цьому тільки унікальний дизайн і найдорожчі матеріали. Підпис бренду - це мальтійський хрест на заводній голівці та циферблаті. Особливою вважається модель Metiers d'Art - скелетон, яку виділяє серед інших циферблат декорований перлами і діамантами та обробка турецьким орнаментом. Доповненням до цієї помпезної розкоші йде ремінь зі шкіри крокодила.
Audemars Piguet
Цей бренд не входить ні в один часовий холдинг підтримуючи при цьому лідируючі позиції на вершині годинникової індустрії. Автентичні екземпляри бренду збираються виключно руками, це дозволяє випускати компанії у рік не більше 15 000 одиниць товару. «Фішкою» бренду є підпис на годиннику автора збірки, кожна одиниця має свій унікальний номер, що відрізняється від попередніх. «Родзинок» у цього бренду більше ніж здається на перший погляд, надплоскі механізми Audemars Piguet дозволяють створювати найелегантніші вироби, які Вам коли-небудь доводилося бачити. Наприклад, модель годинника під назвою Audemars Piguet Royal Oak стала практично легендарною завдяки своїй восьмикутній формі з шестигранними гвинтами, виконаними з білого золота. Далі - більше, у корпус інтегровано матовий сталевий браслет з надтонкого автоматичного калібру 2121 у 3 мм.
Rolex
Ну і, звичайно ж - Rolex, куди ж без них ... Лідер світових рейтингів кращих годинникових брендів і, мабуть, найпопулярніший годинник в минулому, сьогоденні і хто знає, можливо, і в майбутньому ... Свою популярність і визнання в світі годинникової моди компанія завоювала завдяки новим ідеям та відкриттям, які згодом були реалізовані в наручних годинниках торгової марки Rolex. Саме цей бренд був першим у створенні моделі наручних годинників з водонепроникною конструкцією під нехитрою назвою «устрична раковина», далі пішли зразки, які автоматично міняли дату і день. Всі удосконалення та їх механізми проводилися всередині самої компанії і надалі стали іменними. Мабуть, найвідомішою моделлю жіночих годинників Rolex став зразок Oyster Perpetual Datejust (116243). Його відмінними рисами є збільшувальне скло над датою, золотий корпус та браслет, а також винайдена в Rolex пригвинчувана голівка з потрійною герметизацією, яка отримала назву Triplock.
Кишеньковий годинник