Обираємо розумного годинника у 2019: все, що потрібно знати

Скупка та продаж годинникiв

(050) 463-33-62
Пн-Нд 9:00-21:00
3

Все, що потрібно знати для вибору розумного годинника у 2019

Apple Watch Series 4 vs Fitbit

Обмеження від бренду смартфону, курс на спорт та здоровий образ життя. Що коїться у сфері смарт-аксесуарів саме зараз?

1. Рішення щодо придбання диктує ваш смартфон

Apple уперто не залишає користувачам Android шансу познайомитися з Watch, тому одне з кращих рішень на ринку, годинник Series 4, все ще зобов'язує купувати і iPhone. Варто чи ні — вирішувати кожному, але в Купертіно зробили все, щоб покупця переконати. Смарт-годинника перебрали до гвинтика: звузили рамки, вбудували дисплеї більшого розміру, розробили процесор швидше і надійніше за попередника, ще й надали можливість робити електрокардіограму.

Apple Watch Series 4

Apple Watch Series 4

2. За класичним дизайном — до Samsung

Корейський технологічний гигант — чи не єдиний, хто все ще експериментує із форм-факторами та інтерфейсом носимої електроніки. Кільце навколо циферблату Galaxy Watch — вкрай інтуїтивний спосіб рухатися крізь меню і додатки, тому що клацати малесенькі кнопки малесенького екранчика незручно.

galaxy watch

Galaxy Watch від Samsung

Ультимативна сильна сторона — автономність. Версія на 46 мм має акумулятор на 472 мАг. У реальному житті цього вистачить на три-чотири дні активної роботи від одного заряду (коли конкуренти в його цінової категорії ледь протягнуть дві доби). Наявна і ​​підтримка 4G. Це означає, що якщо залишити смартфон вдома — нічого страшного не трапиться. Повідомлення надійдуть, музика завантажиться, інтернет не відключиться.

3. Зарано скидати з рахунків торішні моделі

Apple хоч і не випускає бюджетні рішення, зате охоче розпродає попередні моделі дешевше. Восені 2018 року покоління Series 3 впало в ціні, ставши набагато більш вигідною пропозицією в своєму сегменті. Особливо для тих, хто ще прив'язаний до своїх старих компактних «айфонів», але при цьому хоче платити в магазинах з Apple Pay.

Три поколения Apple Watch

Три поколения Apple Watch

4. Кращі програми для спортсменів — у вендорів фітнес-трекерів

Компанія Fitbit зайняла нішу розумних годинників пару років тому, коли купила стартап Pebble, і вже встигла випустити сумісними силами Fitbit Ionic і Versa. Годинники дозволяють з прицільною точністю аналізувати найрізноманітніші фізичні навантаження — від підйому ваги до триатлону.

Fitbit VersaFitbit Versa

5. Заради вражаючої автономності доведеться відмовитися від частини «розумних» функцій

Нехай у Huawei Watch GT Active немає власного магазину з клієнтом Uber, Spotify і тисячами інших додатків та ігор, як на WatchOS від Apple чи Wear OS у Google, зате цей годинник протримається два тижні від одного заряду. Заради такої живучості довелося пожертвувати безперервним з'єднанням зі смартфоном. І підтримкою платіжної системи Google Pay: бажаєте розрахуватись у магазині з годинника? Не з годинника Huawei.

huawei watch gt activeHuawei Watch GT Active