Смарт-годинник - розумний аксесуар

Скупка та продаж годинникiв

(044) 289 36 89
Пн-Нд 9:00-21:00
3

Смарт-годинник - розумний аксесуар

СМАРТ-ГОДИННИК - РОЗУМНИЙ АКСЕСУАР

Щасливі люди за годинником не слідкують, а щасливі власники розумних годинників, мають можливість слідкувати на годиннику не тільки за годинами.

Не ускладнюйте собі життя - користуйтеся ускладненнями

Ускладнення у смарт-годинниках - це ті самі додатки, які покликані спрощувати вам життя, і допомагаюти переглядати інформацію віджетів без розблокування екрану. Ускладнення для смарт-годинників, можна скачати в магазинах типу Google Play. На практиці - це значить, що просто піднявши зап'ястя руки, ви можете бачити не тільки стандартні дані такі як поточний час і число, а й іншу цікаву інформацію, наприклад, пройдені кроки, акції, погодні умови та інші події з вашого життєвого календаря. Само собою, хороші смарт-годинники передбачають кастомізацію, чи то пак налаштування функціонального ряду «під себе».

Деякі додатки для Apple Watch показують популярні фрази мовної зони виходячи з вашого місця розташування. Більш того, актуальність фраз вибудовується за часом доби: вранці - годинник підказує як побажати доброго ранку, в обід - «смачного», а ближче до вечора - «надобраніч». При необхідності фрази можна перемотувати.

Встановлення додатків допоможе розкрити весь потенціал смарт годинників

Встановлення додатків допоможе розкрити весь потенціал смарт годинників

З розумним будильником ви точно виспЕтесь

It works like magic, - саме цими словами описав роботу розумного будильника сам Стів Джобс. Отже, як же працює ця магія? В сам гаджет вбудований акселерометр, який моніторить ваші фази сну і незалежно від того на який час ви поставили будильник, будити він вас буде тільки при переході в швидку фазу сну, саме в цей момент вірогідність прокинутись бадьорим збільшується у кілька разів. Якщо, наприклад, ви хочете прокинутися о 8:00 ранку, а фаза швидкого сну почалася о 7:30, то саме в цей час і спрацює розумний будильник. Так, за часом ви недоспите півгодини, але за відчуттям прокидатися буде набагато легше. А ось в Apple Watch, ця магічна функція відсутня, так як за інструкцією виробника, вночі годинник повинен стояти на підзарядці в «нічному режимі». Так як в цьому смарт аксесуарі слабка батарея, вдень вона скоріш за все витратить свій енергетичний запас і в нічний час вже потребує «дозаправки».

Якщо «розумне пробудження» - це чи не єдина ваша потреба, яка спричинила за собою покупку смарт-годинника, то модель, на яку варто звернути увагу - Withings Activité Pop. Опція розумного будильника вже вбудована і синхронізована зі смартфоном, будить вібрацією, а найголовніше - це надійна батарея заряду якої вистачає до восьми місяців.

З РОЗУМНИМ БУДИЛЬНИКОМ ВИ ТОЧНО ВИСПЕТЕСЬ

Прокидатися вранці не завжди задоволення, але робити це набагато приємніше разом з улюбленим пристроєм.

Фітнес-трекер

На сьогоднішній день, кращими фітнес-годинниками прийнято вважати Apple Watch. Тут і пульсометр, і постійний моніторинг фізичної активності, і нагадування про те, що пора розім'ятися, якщо, скажімо, у вас офісна робота. Рівні активності покажуть вам скільки разів ви розминалися за день, скільки вам вдалося спалити калорій і скільки часу протягом дня займалися активними вправами. Відмінною особливістю гаджета Sony SmartWatch 3, є його автономність. На пробіжку можна виходити без смартфона, слухати музику безпосередньо з годинника, використовувати вбудований GPS модуль і все це за цілком адекватну вартість.

Розумні годинники допоможуть власнику контролювати свою форму

Розумні годинники допоможуть власнику контролювати свою форму

Sony SmartWatch-3-SWR50

Sony SmartWatch-3-SWR50

Пульт керування

За допомогою розумних годинників можна «по-розумному» не тільки прокидатися і бігати, а й заводити автомобіль, якщо звичайно виробник вашого залізного друга це впровадив і розробив спеціальний додаток. Пощастило в цьому плані власникам BMW, Mercedes-Benz, Porsche, Hyundai, Volvo, Volkswagen Car-Net і інших марок всесвітньовідомих виробників авто. Якщо встановити дані додатки на свій смарт - аксесуар, можна блокувати і розблокувати двері машини, знаходити її на парковці, регулювати рівень палива, контролювати температуру в салоні і це далеко не повний перелік унікального функціоналу..

ПУЛЬТ КЕРУВАННЯ

Одним натисканням можна заблокувати або розблокувати дверцята автомобіля, завести двигун, виконувати і інші дії

Вільні руки

Це, мабуть, найпоширеніша функція смарт-годинників, яка і зробила їх настільки популярними зокрема у водіїв. Саме завдяки розумному аксесуару Apple Watch в тандемі з Siri легко і швидко можна одночасно керувати автомобілем і при цьому, відправляти голосові і текстові повідомлення, дзвонити, встановлювати нагадування і справлятися з іншою роботою в гаджеті без допомоги рук.

Власники Android Wear, використовуючи іншу голосову команду «о'кей, Гугл», можуть не тільки дізнаватися необхідну актуальну інформацію, а й відправляти повідомлення через будь-які месенджери, які встановлені на смартофні. Як це працює: ви вимовляєте фразу типу «відправити повідомлення Ігорю в телеграм: зустрінемося біля фонтану через годину» і ваш часовий андроїд виконає цю команду у вигляді текстового повідомлення на вказаному мессенджері.

Отже, як бачите, щоб отримати максимум можливостей при використанні розумних годин, необхідно бути як мінімум обізнаним про існування цих можливостей. Багато хто думає, що смарт-годинник - це просто хронометр, який додатково повідомляє про ті чи інші події, але можливості доступних додатків набагато ширші. На сьогоднішній день розроблено понад 15000 додатків для watchOS, для Android Wear - понад 4000.

Android Wear vs. Apple Watch

Android Wear vs. Apple Watch